Solar Bahçe Aydınlatma

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte,  tasarrufun önemi de daha iyi kavranmaya başlandı. Hem görsel anlamda, hem de tasarruf anlamında, bahçe alanlarında kullanılabilecek ürünlerden bir tanesi olan, solar bahçe aydınlatma ürünü, kullanımı son derece kolay olan ürünlerden bir tanesidir.

Ürünün en belirgin özeliklerinden bir tanesi, güneş enerjisi ile çalışmasıdır. Yani herhangi bir kabloya ihtiyaç duymaz. İçeriğinde bulunan güneş bataryası sayesinde, gün boyunca depoladığı güneş enerjisini, gece boyunca kullanabilir.

Uç tarafı sivri olduğundan dolayı, bahçe alanlarında toprağa saplanarak kullanılabilir. Çim alanlarında ve yürüyüş yollarının kenarlarında, bu ürünü kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, yol kenarındaki yumuşak toprağın olduğu bölüme saplamaktır.

Ayrıca kolayca yeri değiştirilebilir ve dekorasyon değişikliği yapılabilir. İçeriğinde kullanılan LED lambalar sayesinde, uzun bir süre dayanabilir. Ayrıca ürün uzun bir süre bakım gerektirmeden kullanılabilir.

Havuz üstlerinde kullanılan modelleri de vardır. Suya temas etmeden havuz üstünde konumlandırılabilir. Işık şiddeti ise gayet yeterlidir. Bahçe alanlarında dekoratif amaçlı olarak kullanılabilir. Ayrıca seyyar modelleri de vardır.