Meşale ve Alev Askılı Aydınlatma Ürünleri

Farklı tasarımlara sahne olan aydınlatma ürünlerinden, meşale ve alev askılı olan modeller, kullanıldıkları bahçe alanlarında, nostaljik bir görüntünün oluşmasını sağlıyorlar. Eski zamanlarda sıklıkla kullanılan meşale ya da alev tabağı şeklinde tasarlanan bu ürünler, loş ve kırmızı bir ışık demeti yayıyorlar.

Dekoratif olarak kullanılan bu ışıkların altında, gece vakitlerinde dostlarınıza uzun sohbetler yapabilirsiniz. enerji tüketimi, yok denecek kadar azdır. Tasarruflu olan bu ürünler aynı zamanda, şömine içlerinde de kullanılabilirler. Gerçek bir alev görüntüsü verirler. İçlerinde bulunan fan aparatı sayesinde, ısınma sorunları yoktur.

İçinde bulunan fanlı motor ve ultra parlak kırmızı ampuller sayesinde, alev görünümü elde edilir. 220 volt ev elektriği ile çalışır ve 24 saat boyunca kullanılabilir. Yüksek oranda tasarruf sağlar.

Ampullerin durduğu çanaklar dökme demirden imal edilir ve ampulü muhafaza ederler. İç ve dış alanlarda dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Bahçe alanlarında, gazebo içlerinde ya da ağaç dallarına asılı olarak kullanılabilir. Zincirleri sayesinde, evlerin girişlerindeki tavanlara asarak da kullanabilirsiniz.