Cephe Aydınlatma Sistemleri

Küçük yapılardan en büyük yapılara kadar, cephe aydınlatmaları, aydınlatma ürünleri arasında önemli bir yere sahiptir. Cephelerde gizli olarak montajı yapılabildiği gibi, açık bir şekilde aplik olarak da uygulanabilir.

24 volt ve 220 volt enerji ile çalışma seçeneklerine sahiptir. Cephelerde aplik olarak uygulanabilecek aydınlatma elemanları, LED teknolojisine sahip olan aydınlatma türleridir. Ayrıca cephelerin uygun yerlerine montajı yapılabilir. İç kısımlardan dış cephelere çekilecek kablolar ile aydınlatma sağlanabilir.

Spot ampuller de dış cephe aydınlatmalarında kullanılan, aydınlatma ürünlerindendir. Spot ampuller, geniş bir sahada aydınlatma yapabilirler. Dış koruyucu camları sayesinde, yüksek ısılardan ve dış koşullardan etkilenmeden, cephe aydınlatılması yapılabilir.

Projektörler de bir diğer cephe aydınlatma ürünlerindendir. Projektörlerde kullanılan 125 watt güçlü ampuller, geniş sahaları aydınlatabilir. Ayrıca bu ampulleri koruyan temperli yani ısısal camlar sayesinde, ampuller uzun bir süre dayanabilir ve yanabilir. Gövdesinde kullanılan özel bir boya malzemesi sayesinde de uzun bir süre bakım gerektirmeden kullanılabilir.

Dış cephede kullanılan aydınlatma elemanları, görsel bir şölen sunarlar.