Çakıl Taşı Şeklinde Bahçe Aydınlatması

Renkli çakıl taşlarının o solgun renkleri, bahçe alanlarında muhteşem bir dekoratif görüntünün oluşmasını sağlıyor. Renkli çakıl taşları, LED teknolojisi ile üretiliyorlar. LED ampullerin, dekoratif olarak çakıl taşı şeklinde kullanılması, birçok avantajı da beraberinde getiriyor.

Uzun süre bakım yapmadan, bu ürünü bahçe alanlarında kullanmanız mümkündür. Ayrıca süs havuzlarında da bu ürün kullanılabiliyor. Dışındaki kaplama sayesinde, su altında hiçbir şekilde etkilenmeden çalışabiliyor.

Bu aydınlatma ürünleri, güneş ışığını gördükten çok kısa süre sonra, güneş ışınlarını absorbe eder ve bünyesinde depolarlar. Gece karanlığında hiç durmadan 4-6 saat arası yanabilirler. Bir tür fosforlu aydınlatma ürünüdür.

Bahçe alanlarının herhangi bir yerinde dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Hatta çakıl taşlarından oluşturacağınız şekiller ile çok hoş görüntüler elde edebilirsiniz. Fosforlu bir yapıya sahip olduklarından dolayı, gece karanlığında loş ama güzel bir görüntü ortaya çıkmasını sağlarlar.

Süs havuzlarında ise yine aynı şekilde loş bir görüntü sergilerler. Daha çok bahçe alanlarında kullanılsa da, parklardaki havuzlarda ya da büyük firmaların lobi bölümünde bulunan havuzlarda da kullanılabilir.